Facebook Sayfamız
Rastgele Foto
2 4 7 8
Ankara Hava Durumu
Ağustos 2020
P S Ç P C C P
« May    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Siz ve Sevdikleriniz için Dini Düğün organizasyonu...

Organizasyon

Dünkü organizyon çok hoştu.Önce Kuran dinletisi.Gerçekten mest eden bir tilavet.Elhamdülillah.Çok şükür.Rabbim böyle ortamlardan ayırmasın bizleri.Gelin ve damat çok şirinlerdi.En mutlu günleriydi sonuçta hep gülünçtü yüzleri.Allah nazarlardan korusun.Allah mutluluklarını iki cihanda da sürdürsün.
Solistte bir harikaydı.Sesiyle güzel bir sunum yaptı doğrusu.Sonra semazenler geldi müthiş bir şov yaptılar alışılagelmiş ama yine de her gördüğümde etkiler beni.Çünkü bize Mevlana hazretlerinden mirastır semazen.
Genel anlamda çok güzel bir düğün oldu.İsa bey ‘in şiiri de ayrı bir hava kattı düğüne.Hoştu.Tam anlamıyla dini düğün nasıl yapılır sorusunun cevabıydı resmen.Evet onlar evlerine huzur ile gittiler bence.Çünkü Rablerinin ismiyle başlayıp yine Rabblerinin ismiyle kapattılar düğünü.İçleri huzurla dolu olduğu gözlerinden belliydi.Anne ve babalar da öyleydi.Çünkü evlatlarının Mürvetlerinin görmek nasip olmuştu.Çok güzel bir duygudur onlar için tabi.Yüzleri hep güleçti.
Hocamızın dualarıyla ayrı bir atmosfer daha oluştu.Hep beraber aynı dualara amin dedik ayağa kalkarak.Çok güzeldi o an .Görülmeye değer bir atmosferdi.Herkesin ayakta olarak aynı duaya amin demesi,aynı ALLAH’A inandığımızın bir göstergesi,belgesiydi adeta.Benim için çok güzel bir organizasyondu.Oratmın kalabalık olmasıda çok hoştu.Sevilen bir çiftti gelin ve damat belliydi.Salonda bir tek boş yer yoktu.Gelinin en son çiçek atma olayı da çok iyiydi.Arkadaşalrı arasında iyibir espri oldu.Damadı da boş bırakmadılar tabi.Alıp oynattılarbir güze.Ee damat sonuçta heşeye katlanmak zorunda sonuçta. 

Yorum Ekle