Facebook Sayfamız
Rastgele Foto
3 6 7 8
Ankara Hava Durumu
Ağustos 2020
P S Ç P C C P
« May    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Siz ve Sevdikleriniz için Dini Düğün organizasyonu...

Düğün Fotoğrafçısı

Saç, makyaj, kıyafet hazırlığı,  pasta, davetlilerin gelişi gidişi gibi pek çok önemli hazırlık sonrasında düğün saatinin gelip çatması ile beraber bir ömür boyu sürecek olan mutluluklarını tüm sevdikleri ile paylaşır. Çiftin ömrü boyunca bir kez yaşayacağı ve tek bir defa da yaşanması arzu edilen düğünlerden geriye özel ve güzel fotoğraflar kalması ve yıllar boyunca da bu fotoğraflara bakıldığında düğün gününün mutluluğunun yaşanması, özel bir düğün fotoğrafçısı tutulması ile olanaklı olmaktadır. Düğünden haftalar ve hatta aylar öncesinden başlanan bu heyecenlı hazırlık döneminin nasıl atlatılacağı düşünülürken haftaların hızlı bir şekilde geçmesi ile beraber düğün günü gelir çatar. Dünya evine girecek çiftin ne olduğunu anlamasına bile fırsat kalmadan gerçekleşen düğün hazırlıkları ve düğünlerde fotoğraf çekilmesi için bir profesyonel ile anlaşmak, bütün bu telaş içerisinde fotoğraf çekimi gibi son derece önemli bir uğraşın düşünülmemesine neden olacaktır.

Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı                     

Ciddi anlamda profesyonel olarak bu işi gerçekleştiren bir düğün fotoğrafçısı için çiftin, birkaç yüz liradan başlayan ve birkaç bin liraya kadar çıkabilen bir bütçeyi gözden çılarması gerekir. Fotoğrafçılık fiyatlarının bu değişimi, fotoğrafçısının sunduğu paketlerin içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Düğün fotoğrafçılığı hizmetinde müşterilere birçok farklı paket tercihi sunulmakta, bu paketlerle fotoğraf çekiminin ne kadar süreceği ve kaç poz çekileceği dahi çekim öncesinde konuşulmaktadır.. Birkaç saat devam eden ve hemen hemen 1000 fotoğrafın çekildiği ekonomik paketler bulunduğu gibi, kesenin ağzını daha da fazla açan çiftler için süre kısıtlaması olmadan tam gün devam eden ve binlerce fotoğrafın yer aldığı VIP düğün paketleri de bulunuyor. İzmir düğün fotoğrafçsı olarak tüm bu hizmetleri size sunmaktayız. Ayrıca son zamanlarda trend haline gelen save the date düğün çekimleri ile de hizmetinizdeyiz. save the date düğün çekimleri için yaratıcı ve farklı fikirleriniz varsa İzmir düğün fotoğrafçısı ile paylaşabilirsiniz.

İstediğiniz Ebatta Albüm Seçenekleri

Evlenecek çiftlere büyük boy aile albümleri basmanın beraberinde özel tablolar ve afişler de yapabilen fotoğraf stüdyolar tüm bunların yanı sıra isteyen çiftler için özel sinevizyon gösterileri de hazırlamaktadır.

 

Yorum Ekle