Facebook Sayfamız
Rastgele Foto
2 5 6 9
Ankara Hava Durumu
Mayıs 2020
P S Ç P C C P
« May    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Siz ve Sevdikleriniz için Dini Düğün organizasyonu...

Ankara İslami Düğün Organizasyonu, Dini Düğün Etkinliği

Türkiye’nin başkenti ve en’lerin şehri Ankara!

 

Ankara Semazen

Türk-İslam kültürünün,  yemesinden içmesine, oturmasından kalkmasına kadar her hâl ve davranışında hikmetler saklıdır. Hayatımızın her ânını böylesine hikmetlerle bezemiş olan değerlerimizin, insan hayatındaki dönüm noktaları olan evlilik, nişan ve sünnet vb. kutsal törenlerin hikmetsiz ve sıradan olması elbette düşünülemez.  Bu minvalde biz de Ankara Semazen olarak bireyin hem fıtratına uygun taleplerini, hem de toplumsal sorumluklarını yerine getirme konusundaki  arayış ve ihtiyacını göz önünde bulundurarak,  hem toplumsal sorumluluklarımızı, hem de fıtratımıza uygun olanı yerine getirme niyetiyle, bu arayış ve ihtiyaca bir cevap verelim istedik…

Mehteran takımları, folklor olarak Zeybek,  Kafkas ve Çayda Çıra ekipleri, İlahi ve ses sanatçıları, Dünya birincisi Hafızları, Sohbet Hocaları, Şair ve Yazarları, TV programcıları ve sunucuları ile birlikte bünyesinde yaklaşık 200’e yakın sanatçıyı bünyesinde barındırıyor.

Türkiye’nin yanı sıra 44 ülkede sanatlarını icra eden sanatçılarımız, ülkemizi yurt dışında başarıyla temsil etmenin mutluluğunu yaşıyor.

Ayrıca Ankara Semazen, Özel ve tüzel kişilerin yanı sıra resmi kurumların gerçekleştirmeyi arzuladığı etkinlik ve organizasyona, organizasyon için gerekli olan bütün ekipmanları bünyesinde bulundurmanın gururunu yaşıyor. Bu ekipmanlar arasında, Fuar Organizasyonları, Açılışlar, Ramazan Programları, Davetler, Piknikler, İş Yemekleri, Doğum günü partileri, Özel gün ve geceler için lazım olan, ses, sahne ve ışık sistemleri, Işık ve lazer ve de havai fişek gösterimi, Fotoğraf ve video çekimi ve de prodüksiyon hizmetleri, Jonklör, cambaz, ateşbaz(ateş yutan adam), tahta bacak, sihirbaz ve ilüzyonist temini, Semazen ekibi, mehteran takımı, Hacivat-karagöz, Nasrettin hoca ve ibiş,  kostümlü karakterler, şişme oyun parkurları, masa ve sandalye kiralama, şerbetçi, Osmanlı macunu, limonatacı ve organizasyon ve etkinlik adına aklınıza gelebilecek her türden ihtiyacın temini yer almaktadır.

Eğer siz de Kutlu Doğum Programları, Ramazan ayı etkinlikleri, özel geceleriniz, firma açılışları, düğün, nişan ve sünnet etkinliklerinizde, her bütçeye uygun organizasyon paketlerimizden yararlanmak istiyor iseniz, dilediğiniz paketi belirlemek için lütfen bizimle iletişime geçiniz…

Ankara Semazen Telefon; 0 535 305 78 35 – 0532 227 63 15

 

Ankara İslami Düğün Organizasyonu

 

 

 

 

Yorum Ekle