Facebook Sayfamız
Rastgele Foto
2 5 7 8
Ankara Hava Durumu
Mayıs 2017
P S Ç P C C P
« Kas    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Siz ve Sevdikleriniz için Dini Düğün organizasyonu...

Archive for Mayıs, 2017

Ankara’da İslami Düğün Nasıl Yapılır?

Son yılların popüler düğün türleri arasında bulunan İslami düğünler, birçok evlilik arifesindeki çiftin hayallerini süslemektedir. İslami düğün organizasyonları hakkında bilgi almak isterseniz firmamız ile görüşmenizi öneririz. Bu yazımızda Ankara Organizasyon firmasına yönelik İslami düğün yapmak isteyen çiftler için gerekli bilgileri vereceğiz.

İslami Düğün nedir?

Yüce dinimiz İslam’ın izin verdiği ölçülerde yapılan düğünler, genel olarak İslami düğün ismiyle bilinmektedir.

Ankara’da İslami düğün nasıl yapılır?

Ankara’da evlenecek olan çiftler bizim gibi organizasyon işi ile uğraşan firmalar yardımı ile düğünlerini İslami ölçülere göre yapabilirler. Uzunca bir süredir piyasada aktif olarak görev yapan uzman ekibimiz sizlere düğün, sünnet ve diğer özel günlerde yalnız bırakmamaktadır. İşini oldukça iyi bir şekilde yapan ekip üyelerimiz sayesinde Ankara ilinde İslami bir düğün yapmanız oldukça kolay olmaktadır.

İslam Usullere göre yapılan düğünlerin özellikleri nelerdir?

– Kadın ve Erkek misafirlere özel olarak ayrılan alanlar: İslami usullere göre yapılan düğünlerde erkek ve kadın misafirler ayrı olarak toplanmaktadır. Bu türde bir organizasyonu kendi imkânları ile yapma kararı alan çiftler, kadın ve erkek misafirlerin oturacağı yerleri düğün öncesine ayırmalıdır.

– Düğünde Yemek Dağıtmak: Ülkemizde yapılan düğünlerde yemek dağıtma işlemi olmazsa olmaz diyebileceğimiz durumlar arasında bulunmaktadır. Bu gelenek aynı zamanda ehlisünnet inancının gereklerinden biri olmaktadır.

İslami düğün hakkında daha fazla bilgi almak için çeşitli Ankara Organizasyon firmamız ile görüşerek bilgi sahibi olabilirsiniz.